Лекторка Ярина Вишенська та CEO анімаційної студії NEED Вадим Черніков приїхали до Харкова, щоб розповісти про біологію сексуальності та зібрати гроші на серію анімаційних освітніх роликів про «це». Говоримо на пікантну тему разом з дослідниками сексу.


Спочатку розберемося, як розвивалася тема сексу у світі, потім торкнемося тем гомосексуальності, моногамії vs полігамії, закоханості та привабливої зовнішності. 

 

Хронологія розвитку сексуальної освіти

Дивіться серіал з добірки івентів, від яких захочеться вчитися про дослідження Мастерс і Джонсон.

А тепер, розберемося з термінами або як кажуть, «особливостями».

 

Гомосексуальність

За словами Ярини Вишенської, є кілька варіантів розвитку гомосексуальності:

  • Гомосексуальність на 50% закладається генетично. Це доводить дослід, коли  у обох близнюків, що розвивалися в різних умовах, проявилася ознака гомосексуальності.
  • Вона розвивається ще до народження. Статеві органи ембріона формуються на 10-12 тижні вагітності, раніше за мозок. Тому коли  статеві органи вже сформовані, на закладання мозку впливає гормональне середовище, в якому він розвивається. Якщо в матері у другій половині вагітності стається гормональний збій, наприклад, надлишок тестостерону, то у дитини, в якої вже сформувалися жіночі статеві органи, будуть значні прояви маскулинності
  • Закладена еволюційно. Якщо первісна жінка довго народжувала тільки хлопчиків, її організм виснажувався від надлишку тестостерону. Тому вже N-ий народжений хлопчик міг проявити гомосексуальність, через нестачу чоловічого гормону під час розвитку у організмі матері.

 

Отже, гомосексуальність не може розвитися згодом.

 

Полігамія чи моногамія

Цікава закономірність: у тваринному світі, якщо самець дуже відрізняється від самиці, цей вид — більш полігамний. Якщо відзнаки мінімальні, тварини цього виду схильні до моногамії.

У людини постійно відбувається боротьба двох стратегій. Але ми ближчі до моногамної стратегії. Нам більш вигідно мати постійного партнера, щоб створити якісне потомство.

 

Стандарти краси

Нам подобаються правильні пропорції, тому що вони означають здорову генетику.

Чоловікам подобаються довгі ніжки у жінок, тому що зазвичай ноги видовжуються саме під час статевого дозрівання. Відтак довгоногі дівчата можуть здаватися більш «зрілими».

Ми стали нечутливими до феромонів, тому що вони є у всіх. Але зараз є важливою гістосумісність, тобто нас приваблює запах партнера. Крім того, більше подобається запах генетично далекий . Чому? Разом з потом виділяються білків, в тому числі імунітету. Нашому мозку подобається, коли імунітет віддалений від нашого. Якщо організм матері може чинити супротив одним хворобам, а організм батька —  іншим, то дітина отримає імунітет до більшої кількості хвороб.

Жінки, у яких співвідношення талії до бедер — 0.7, виглядають найбільш привабливо. Вважається, що це ідеально для народження дитини.

Чоловіки найбільше цінують великі груди під час стресових періодів, наприклад, під час війни. У жінки з немалими молочними залозами більше шансів вигодувати дитину.

Ролик про це від анімаційної студії NEED.

 

Авторка: Сергієнко Анна

Головна картинка: офіційний сайт проекту

Але СуХаРі думають не тільки про секс. Ще ми збираємо відгуки до курсів. Якщо ви вже отримали досвід навчання, поділіться їм з іншими. Напишіть про сильні та слабкі сторони школи, оцініть умови. З ваших відгуків формується рейтинг курсу.

 

Радимо почитати:

Шепотом о Remarketing 2017: чат маркетологов и креативщиков

Здоровый образ текста: советы копирайтеру от сценариста

Поради з тренінгу «Лідер та команда» від Ваче Давтяна

 

1