За принципом СуХаРі, останній щабель Рі – це рівень експерта та тренера. Тобто окрім високої майстерності відточені навички можуть приносити додаткові бонуси чи «плюшки».
Викладацькі чи тренерські вакансії part-time СуХаРі збиратимуть у регулярних щомісячних дайджестах. Надсилайте вакансії з неповною зайнятістю, пов’язані з викладанням, методологію чи тренерством, на info@sukhari.com.ua.
У цьому дайджесті – масштаби попиту на вчителів англійської, на викладачів мистецьких курсів й робототехніки для дітей. Також у Харкові шукають тренера з продажів та фахівця, готового поділитися своїми знаннями на курсах косметології. Ще є можливість розробляти  курс дистанційного навчання та викладати низку дисциплін у Харківському осередку новітнього всеукраїнського проекту Українська Академія Лідерства.

Мови

Тих, хто розглядає можливість викладання англійської мови, чекають на курсах  English HUB, курсах Дмитрия Кривошеева, New York Language School.

Викладання в Академії Лідерства

За словами ментора Харківського осередку Української Академії Лідерства Микити Мекензіна, для викладання студентам поточного набору запрошуються експерти (-тки), знавці (-чині) та фахові викладачі з:

  • Йоги;
  • Етики;
  • Статевого виховання;
  • Мистецтва;
  • Логіки;
  • Фізіології людського тіла;
  • Курсу зі швидкочитання, швидкодруку, пам’яті (кібертіло).

Потенційним викладачам після знайомства запропонують  провести пробне заняття. Щоб отримати додаткову інформацію, звертайтеся за телефоном менеджерки осередку Ірини Тулякової 0933422122 або відвідайте сторінку на фейсбуці.

 

Мистецькі вакансії та робота з дітьми

Танцювальна майстерність (сучасні стилі) потрібна для педагога-хореографа, котрого (котру) шукають All stars.

Вчити вокалу дітей також запрошують до студії Resonance.

Студія “Винахідник” шукає викладача робототехніки (Lego). А у дитячу літню школу з робототехніки Ботеон запрошується викладач з робототехніки та основ програмування.

 

Інші пропозиції

У Всесвiт Електронiки  потрібен тренер з продажів.

Для проведення тренінгів та воркшопів шукають косметолога-методиста в компанію «Золингер».

А комп’ютерна академія “ШАГ” запрошує викладачів з напряму Front-End developer та на курс з Java.

Apollo Academy для віддаленої роботи  шукає розробника онлайн та офлайн-курсів підвищення кваліфікації.
Пропозиції актуальні на 19.04. 2017. Портал СуХаРі детальною інформацією про ці вакансії не володіє, радимо з додатковими запитаннями звертатися за телефонами чи електронними поштами, зазначеними  у джерелах.

Рекомендуем почитать:

1