Як зазначає на своєму фейсбуці засновник Telesens Academy  Едуард Рубін, після підписання меморандума з «BrainBasket», у Харкові та області з’являться хаби, де безкоштовно навчатимуть основам програмування.

В їх планах встановлення комп’ютерних класів у маленьких містах, здебільшого в бібліотеках. Найпершими хаб для проведення курсів з’являться у Первомайському у червні. Далі, за словами організаторів, центри навчання відкриють двері в Ізюмі, а наступними стануть Лозова, Золочів, Писочин.

Оскільки місія фонду «BrainBasket» – стимулювати та поширювати безкоштовні освітні можливості в ІТ, відтепер курси Telesens Academy, які навчають тестувальників (QA) та ІТ англійській, опікуватиметься цим напрямом на Харківщині.

На курсах навчатимуть основам програмування (C, Python, JavaScript, HTML / CSS) в форматі  blended learning, тобто змішаного навчання, коли поєднується дистанційне навчання за допомогою інтернету та живі зустрічі з менторами.

Студентами проекту зможуть стати усі бажаючи, котрі володіють хоча б середньою англійською (не нижче Intermediate) та упевнено користуються комп’ютером. Як зазначає Рубін, студенти курсів також матимуть можливість отримати сертифікат про їх завершення. Дати заявку на участь можна на сайті.

Наразі організатори розповіли про вакансії для ІТшників, котрі за принципом СуХаРі знаходяться на третьому рівні — РІ.

Організатори запрошують подаватися через форму бажаючих стати ментором у хабах Писочина та Лозової. Для посад потрібен досвід програмування від 2-х років або викладання комп’ютерних наук від 3-х років. Також важлива хороша англійська та готовність працювати part-time вживу зі студентами і спілкуватися з ними віддалено.

За словами Едуарда Рубіна, праця викладачів оплачуватиметься. Про ці та інші вакансії можна детальніше дізнатися у координаторки Аліни Редьки за телефоном:093 988 54 57.

 

Рекомендуем почитать:

Як у Харкові з випускників шкіл виховують лідерів через танці, волонтерство та увагу до українських традицій

Безбар’єрність в онлайн-освіті: як зробити курси доступними для людей з інвалідністю?

2017-й подорвут женщины, а не роботы

1