Мелодрами на День святого Валентина — застаріло та занадто сопливо. А ось романтика, яка триває мить та розкривається в короткій фразі, жесті чи дії, — органічно вписується у фентезі, трилери та фільми жахів.


Багно

Головний герой фільму — Брюс, детектив шотландської поліції з купою згубних звичок. Він веде безладне статеве життя, вживає наркотики й алкоголь, та «підставляє» своїх колег у боротьбі за вакантну посаду детектива-інспектора. Брюс одружений, проте його дружина з донькою давно пішла від нього. Слідчий продовжує спілкуватися з нею у своїх галюцинаціях, перевдягаючись у жіночий одяг. Не дивлячись на заплутаний сюжет, фінал — яскравий та неочікуваний.

 

Інша жінка

Кейт до безтями любить свого чоловіка, й здається, готова на все, щоб бачити Марка щасливим. А Марк —гарний хлопець, хіба що має декілька коханок.

Одного разу Кеті знайомиться з коханками чоловіка — адвокаткою Келі та студенткою Ембер. І втрьох вони доволі швидко знаходять спільну ̶е̶р̶о̶т̶и̶ч̶н̶у̶ ̶мову.

Роги

Кохання приходить раптово, мов шторм. А після нього лишається тільки збирати уламки. Так сталося з Ігом Перішем. Там, де він жив, трапився шторм, під час якого померла його дівчина Мерін. А Іга звинуватили у її вбивстві. І все б нічого, але у хлопця виросли роги, які змушують оточуючих озвучувати бажання, про які вони воліли б мовчати.

 

Легенда

Дівчата западають на поганих хлопців? Принаймні у цьому фільмі — так.

Лондон здригається перед братами гангстерами Рональдом й Реджинальдом. Про їх жорстокість і неврівноваженість ходять легенди. Та коли Френсіс починає зустрічатись з одним із лідерів-бандитів, її оминає страх. Вона з легкістю поринає у його світ. Та чи вийде з цього щось добре — невідомо.

 

Візьми мене штурмом

Коли до відділу поліцейських, де працюють тільки чоловіки, потрапляє красива жінка — дисципліна й субординація летять коту під хвіст. Вирішити проблему береться Юджин. Він вважає, що в поліції дівчині не місце.

 

Багряний пік

Для тих, хто обожнює фільми Гільєрмо дель То́ро та нещодавно залишився під враженням від «Форми води».  З такою режисурою фільм жахів перетворюється в «готичну мелодраму».

Баронет Томас одружується з дівчиною Едіт. Вони оселяються у віддаленому маєтку, повному страху, але не позбавленому кохання та пристрасті. Чому привиди не дадуть Едіт спокою, дивіться у фільмі.

 

Той, що біжить по лезу

Кей живе у майбутньому. В ньому співіснують роботи — репліканти та люди. Він працює на поліцію Лос-Анджелеса та полює на роботів-бунтарів. А вдома розважається з голографічною подружкою на ім’я Джой і дуже любить її.

Виконуючи завдання з пошуку втікачів, він знаходить скелет реплікантки, яка перенесла кесарів розтин. Це відкриття доводить, що репліканти можуть народжувати. Кей припускає, що вони вміють любити по-справжньому й здатні бути людьми. До яких наслідків приведе розкрита таємниця Кея, Джой та майбутній світ — дивись у фільмі.

 

Антагоністи теж уміють кохати, правда їх кохання — бурхливе та сповнене пригод. Але зізнаймося — хіба це не те, чого нам хочеться?

Авторка: Людміла Нікітіна

СуХаРі збирають відгуки до курсів. Якщо ви навчались на курсі, знайдіть його через пошук на головній сторінці та напишіть фідбек. Завдяки вашим відгукам формується рейтинг курсу.

 

Радимо почитати:

Кино, вино и домино по-английски

10 сериалов, от которых захочется учиться (или смотреть сериалы)

Конспект лекції від коуча з щастя: Zavtraman

Курсы косметологов в Харькове

IT-курсы интернет-маркетинга

 

1