Чемпіонат «Hard Skills Exam: QA», який СуХаРі та партнери провели у грудні 2018-му році, оновився і отримав ще більшу підтримку спільноти Kharkiv IT Cluster.

Тепер Hard Skills Exam покликаний більш ґрунтовно посилити взаємодію між навчальними центрами та ІТ-бізнесом. Для цього команда СуХаРів вже зібрала та оприлюднила зведений список компетенцій за двома спеціальностями Quality Assurance та JavaScript. Їх можна переглянути на сайті ІТ Кластеру.

«Ми зібрали конкретні навички та компетенції для починаючих ІТ-фахівців і запропонували механізм, за яким вже більше 5 великих ІТ-компаній Харкова узгодили свої нинішні стандарти до Junior», — розповів керівник проекту «Hard Skills Exam» Іван Сіроклін.

За словами Івана, список компетенцій стане зручним путівником тим, хто хоче увійти в ІТ. Можна вивчати те, що потрібно в конкретну компанію або спланувати навчання за темами, які є універсальними для більшості роботодавців.

Іван також радить користуватися зведеними компетенціями HR-ам та керівникам компаній чи відділів.

Керівник проекту вважає, що об’єднання зусиль з ІТ Спільнотою харківського регіону має  упорядкувати ринок IT-освіти Харкова, розвивати ринок IT-праці, зменшити негативний вплив конкуренції за кадри на місцевому рівні.

Читайте також про головні проблеми харківських курсів: Випускники курсів також плачуть: хіт-парад разчарувань

Наступним кроком буде збільшення спеціальностей та проведення регулярних перевірок знань випускників ІТ-курсів, що допоможе посилити якість підготовки в ІТ-школах за рахунок кращої взаємодії між бізнесом та навчальними центрами.

Нагадаємо, під час ІТ-чемпіонату вперше відбулася перевірка навичок та знань випускників та випускниць за стандартами компаній. Детальний аналіз події разом з висновками, які стали основою для оновлення проекту, можна прочитати у колонці головної редакторки СуХаРІв на Ain.UA.

Щоб читати-клікайте на https://ain.ua/2019/03/08/hard-skills-exam-rezultaty/

Радимо прочитати: 

Сталося не як гадалося: що приніс людям перший чемпіонат серед випускників ІТ-курсів

Как монстры визуализируют big data

Зачем и кому нужны сертификаты об окончании курсов

1