Більшість наших стосунків тримається без договорів, актів чи оферт. Будь-яка обіцянка працює, якщо є бажання. Тим паче, якщо це публічна обіцянка навчати якісно. Чергова шістка підписантів Маніфесту хорошої школи та команда підтримки. 


Максим Жидко, лектор на теми стосунків, психологїі, автор книг та підручника з психотерапії

Максим, окрім приватної психотерапевтичної практики, організовує та проводить науково-популярні лекції, тренінги та вебінари. У його лекціях багато практики, гострого гумору та прикладів з життя. Він – доцент, кандидат психологічних наук і викладає у ХНУ ім. Каразіна та Національному університеті ХПІ. Максиму імпонують цінності Маніфесту, бо він – справжній прихильник альтернативної освіти. За його словами, приципи Маніфесту стануть правилами гри, в основі якої нормальна конкуренція та взаємопідтримка, і, звісно, утворення об’єднань та лобіювання спільних інтересів.

Dystlab

Це – спільнота консультантів та менторів для інженерів різних галузей.  У компанії можна замовити онлайн курс, майстер-клас або експертизу проекту чи консультацію. Вони також проводять хакатони для інженерів та онлайн-заходи з обміну досвідом між спеціалістами. Під час навчання на курсі студенти не отримують оцінок, а розвиток та здобутки допомагає оцінити тьютор, який є автором курсу.

ItBursa

Онлайн школа web-розробки на Python, яка зараз працює self-paced режимі. Курс – авторський і вже перевірений на корпоративному навчанні. Програма дуже насичена на практику та містить 60% матеріалів по фреймворку Django. Курс ставив собі високу планку корисності для випускників: 60% студентів мали отримати першу роботу розробника.

Tutor English Studio

Tutor English Studio – це нова школа англійської, яка відкрилася трохи більше  місяця тому. Студія кличе на щотижневі спікінг-клаби і має три курси: основний, граматичний інтенсив та спеціальний курс для туристів, який обіцяє практичні поради для спілкування з іноземцями.

Ще один підписант — це Творчий союз акмеологів

Пояснити, що таке акмеологія, водночас і просто і складно: акмеологія – це міждисциплінарна галузь науки і розділ психології розвитку, яка дозволяє досягнути вершини майстерності. Практична мета акмеології: пояснити людині, куди рухатись далі коли ціль, котра була поставлена на певному етапі життя, вже досягнута. Засновники цього проекту кажуть, що вони у своїх майстер-класах чи консультаційному супроводі об’єднують педагогічну компетентність плюс творчий потенціал.

Владислав Бєлкін, збирається відкривати ІТ-курси

А Владислав Бєлкин підписав Маніфест хорошої школи після участі в події від СуХаРів та ІТ Кластеру. Зараз його задача — спланувати освітні ІТ-курси, які в подальшому зможуть допомагати розвиватися і отримувати практичний досвід в інших сферах також. Владислав вважає, що в Маніфесті багато практичних порад, які спростять роботу зі студентами і позбавлять клопоту в майбутньому. Він приймає високий рівень сервісу та відповідальності й підписує від імені нової школи, яка ще немає назви.

Команда підтримки Маніфесту

«Люди вчаться не для шкіл, а для життя». Про це нам нашепотів бізнес, який також підтримує принципи Маніфесту хорошого курсу.

Хочемо представити дві перші ІТ-компанії з Харкова, які готові допомагати розвивати екосистему навчання.

Компанія Quantum займається розробкою інноваційних продуктів в області Data Science. Компанія активно залучає молодих фахівців, забезпечує можливості для професійного зростання і захоплюючі проекти. Їхня команда організовує регулярні Tech Talks, а керівники діляться досвідом на профільних навчальних подіях.

Raccoon Gang (Банда Єнотів) — це Online Learning компанія, яка надає технологічні та instructional design послуги для проектів, пов’язаних з онлайн навчанням. Команда єнотів працює з американськими та європейськими бізнес-компаніями, громадськими рухами та університетами. Їхні керівники є засновниками СуХаРів та активними учасниками ІТ Кластеру, місцевого самоврядування та блогерами.

Ті, хто підтримує Маніфест обіцяють давати фідбеки усім викладачам чи тренерам та відзначати, з яких курсів до них приходять працювати 🙂

Маніфест хорошої школи підписали, а значить дотримують цих принципів.

Радимо цих ранніх пташок, а студентів запрошуємо вимагати від них виконання усіх принципів. Лишайте відгуки про навчання у них на СуХаРях!

 

Радимо почитати:

Перші підписанти Маніфесту хорошого курсу

Чего ждать от Манифеста хорошей школы

Ревізія курсів у Харкові: мовна школа «Professional»

 

1