Всесвітня ініціатива Тижня кодування в ЄвроСоюзі прийшла і до Харкова. Цієї суботи відбувся майстер-клас з розробки сайту на фреймворку Django.

Команда СуХаРів стала співорганізаторами події, під час якої 32 харків’янки знайомилися з програмуванням та вчилися робити перший сайт-блог.

«Наша подія – для тих, кому цікаві технології. Ми відбирали найамбітніших дівчат і отримали стовідсоткове підтвердження їхній мотивації, адже в суботу о 8.30 усі учасниці прийшли без запізнення, — розповідає з посмішкою організаторка Анна Сергієнко, — Навчання — досить складне, туторіал (інструкція) — дуже об’ємний. До логічного кінця, тобто до створення блогу, дійшли 15 дівчат. І це рекорд!»

Як розповіла співорганізаторка та директорка Kharkiv IT Cluster Софія Бєлєнкова, захід такого формату проводиться у Харкові вже всьоме: «Я переконана, що дівчат в ІТ не можна недооцінювати. Після воркшопу з’виться краще розуміння, чи цікаві технології в принципі. А для тих, хто вже закохався в галузь, подія стане першим кроком в кар’єрі».

Протягом дня дівчата вивчали фреймворк у командах разом з коучами, які працюють програмістами в харківських ІТ-компаніях. Як і зазвичай, серед коучів були головні руйнівниці стереотипів – розробниці-дівчата. Цього разу їх було двоє – Анастасія Мазур та Євгенія Смирнова.

Слідкуйте за наступними івентами на сторінці та в афіші СуХаРів.

Захід проводився в рамках ініціативи Meet and Code, яка впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

via GIPHY

1