Давайте знайомитися з тим, хто долучився до спільноти хороших шкіл та курсів:)

Усього зараз 13 підписантів. Усі вони наразі заявили, про те, що вже виконують принципи Маніфесту. А значить, у них можна запитувати все про виконання пунктів Маніфету!

Інтерв’ю-ревізія відбулася тільки з однією школою, але СуХаРі сподіваються, що інші підписанти приймуть нас вже скоро. Дивіться першу шістку небайдужих до якості неформальної освіти.

 

Spalah: образовательный хаб и коворкинг

Школа навчає за більш ніж 20 напрямами: ІТ, інтернет-маркетинг, менеджмент, продажі. Низка курсів мають два рівні, тобто дозволяють вивчити основи або отримати поглиблені знання. Їх курси та коворкінг працюють у Харкові та Дніпрі. При розробці навчальних програм надають перевагу кейсам, тобто практиці та прикладам з власного професійного досвіду викладачів.

 

Школа іноземних мов «Professional»

Мовна школа «Professional» заснована більше 10 років назад. Концепція школи — це поєднання елементів комунікативних методик та академічного підходу. На заняттях у школі групі зазвичай не більше 9 слухачів. В школі готують до міжнародних тестів, допомагають підтримати мовний рівень, а також вивчити мову з нуля і до рівня upper-intermediate.

 

Олексій Молчановський Співзасновник Prometheus, Academic Program Director / Senior Teacher в Українському Католицькому Університеті

Олексій — прихильник студентоцентричної освіти та дослідник навчальних технологій майбутнього. Він пройшов стажування у Georgia Institute of Technology, США та співзаснував одну з найпрогресивніших платформ масових онлайн курсів в Україні. На своїх курсах Олексій проводить анонімне анкетування та регулярно збирає фідбеки, щоб потім поступово адаптувати програму під запити студентів.

 

ІТ-школа Telesens Academy 

Ця школа пропонує комплексну програму навчання для тестувальників програмного забезпечення. Академія Telesens працює більше 15 років і є частиною продуктової ІТ- компанії Telesens. Ці курси можуть навчити вас QA, QA Core, автоматизованому тестуванню, англійській мові, soft skills та проконсультувати, як отримати першу роботу.

 

Клуб репетиторів

Клуб репетиторів  — це спільнота і водночас платформа, де допомагають репетиторам, психологам та усім, хто займається освітою. Клуб проводить навчальні події та консультує на теми розвитку та професійного зростання репетиторів та викладачів, а також надає послуги коучингу та підготовки спеціальних програм для освітніх центрів та бізнес-компаній.

 

Перший інститут надійного програмного забезпечення

Формує і пропагує нову професійну культуру надійного програмування. Вони працюють як професійна спільнота, консультують та проводять лекції. Їх глобальна мета: пропагувати та, головне, впроваджувати високі професійні стандарти надійного програмного забезпечення. А зараз вони формують нові джерела етичних та професійних норм, а ще розробляють стандарти та освітні матеріали.


Назвався хорошою школою, будь готовий до питань  А поки ревізії у школах не відбулись, радимо студентам та клієнтам обирати відповідально і запитувати у шкіл хоча б декілька питань з чек-лісту.

Допомагайте курсам ставати краще своїми фідбеками. Заповнюйте форму відгуку на СуХаРях до пройденого курсу та підтверджуйте його одним з трьох простих способів.

 

Радимо почитати:

Чего ждать от Манифеста хорошей школы

Высказать, но не обидеть

Выпускники курсов тоже плачут: хит-парад разочарований

1