Позвони нам! Мы поможем выбрать курсы: +380500288318 +380630325918 +380673458047

Освіта нового покоління: 5 основних елементів

Коли ми говоримо про сучасну освіту, то зазвичай губимося y потребах і тенденціях. Суперечки винкають щодо актуальності та необхідності оволодіння певними знаннями й навичками, а також щодо переваг і недоліків системи формальної і неформальної освіти. Але одне відомо точно: освіта нового покоління повинна готувати сучасну людину. На ж чому варто зосереджувати увагу в освітньому процесі?

Розвиток гнучких навичок є необхідним елементом в освіті молоді та професійному розвитку спеціаліста. Великі компанії починають перевіряти soft skills на рівні з професійними навичками. Адже вони є основним елементом продуктивної роботи компанії. Такі навички, як креативність, інноваційне та критичне мислення, вміння розподіляти завдання й обов’язки, когнітивні навички, емоційний і соціальний інтелект, цифрове мислення та інші, стають основою успіху як у професійному, так в особистому житті.

Іноземні мови

Англійська мова стає вже не додатковою перевагою, а необхідністю й обов’язковим елементом освіченості. Більшість великих компаній вважають англійську  обов’язковою умовою, однак вимагають знання й другої іноземної мови. Будь-які актуальні та відкриті джерела інформації зазвичай можна знайти англійською мовою. Це найпопулярніша мова інтернету. Частка англомовних сайтів складає більше 55%. Багато нових онлайн-курсів і бібліотек саме англійською. Тому знання англійської допомагає отримувати інформацію, яка вже існує і доступна кожному. Єдине, що треба, — це взяти її.

Переваги у динамічному світі

Любов до постійного навчання й розвитку — це, безперечно, перевага в сучасному динамічному світі, який вимагає від людини постійного  самовдосконалення. Провідною стає навичка опанування навичками, які слід отримувати якнайшвидше. Мислення, спрямоване на зростання й розвиток, передбачає, що кожен, хто знайде для себе «правильного» ментора, обере правильну освітню стратегію та мотивацію, буде розуміти, навіщо потрібне саме це навчання, й докладатиме достатню кількість зусиль і часу, неодмінно отримає результат. Наприклад, деякі люди вважають, що вони гуманітарії та не мають здібностей до математики. Але  математика зʼявилася не нещодавно, а більше ніж 2000 років тому в різних частинах світу. Тому неможливо, щоб за такий короткий проміжок часу в когось з нас вже розвинулася окрема ділянка мозку, яка відповідає за математику. Отже, головне — це знайти правильний підхід у вивченні будь-якого предмету.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід до навчання змінює фокус уваги викладача. Тепер студент знаходиться в центрі освітнього процесу. Важливо розуміти його потреби, його сильні та слабкі сторони. За допомогою профорієнтації, розкриття здібностей і талантів людини створюється індивідуальна освітня стратегія. Індивідуальне навчання також не обмежує людину у фізичному місцезнаходженні й не створює інших можливих бар’єрів. Освітній процес проходить не просто за однією загальною програмою, бо так потрібно. Індивідуальний підхід знаходить і підкреслює унікальність кожного студента й розвиває його.

 
Радимо почитати:

Мифы и заблуждения, которые подрывают эффективность образования

Изучение иностранных языков в Харькове.

Между двумя полюсами: формально-неформальное образование

Включайся: що відрізняє мовчазного студента від прогресивного розумника

1

Написать Комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X