Квартира в офісному центрі. Комікси для дорослих та обговорення хорошого кіно. The place, де буде алкоголь, проте клубності та дискусій — більше.

На відкриття нового майданчика для лекцій та майстер-курсів прийшло до 15-ти людей. Організатори зустрічі та головні голоси і вуста бранча до opening — піарниця Олеся Родіонова та стоматолог Дмитро Орленко. Але як господарі закладу вони наголошують: планів багато, проте втілювати їх будуть потроху, бо вважають, що на перших етапах краще більше тестити смаки та вподобання аудиторії.

«Ми пробуватимемо різні формати, спробуємо запропонувати воркшопи, лекції та авторські майстер-курси на різні теми від харків’ян та тих, хто вже переїхав з Харкова багато років тому», – розповідає представниця команди закладу Олеся.

Наразі вони презентують свій шлях як постійний експеримент. Кажуть, що у неквапливій роботі буде легше перевірити нормальність польоту.

«У нас камерне приміщення, і ми хотіли би формувати клуб. Але на даному етапі ми не хочемо відмежовувати себе вхідним квитком», — пояснює вона.

За словами організаторів, вартість участі залежатиме від «райдерів» спікерів. На перші оголосили ціну за вхід 100 грн.
На першу з таких лекцій оргтім The place of запрошували відомого знавця Харкова Макса Розенфельда, який розповідав про французькі історичні, а згодом очікували італійські еротичні комікси [захід відбувся у грудні]. Також чекають медійників Тетяну Райду [захід пройшов у лютому] та Пилипа Диканя, архітектора київського театру на Андріївському узвозі Олега Дроздова та кількох лікарів з лекціями про наукові досягнення у медицині.
«Не оминемо веб-дизайн та інші ІТ-галузі, косметологію, стоматологію, хірургію», – додає співорганізаторка Олеся Родіонова.

«2017 ми оголосили роком молоді. Ми запрошуємо молодих людей, які цікаві та які постійно розвиваються, але про яких ми так мало знаємо. Але працювати також плануємо з метрами. От, наприклад, хочемо бачити у своїх стінах Євгена Чичваркіна», — розповідає керівник проекту Дмитро Орленко.

харьков профессиональный мастер-курс

На вході у The place of останні сумніви зазнають поразки

На питання, завдяки кому відкрився майданчик, Дмитро тепло посміхається та неквапливо описує шлях народження концепту. Каже, що імпульс на створення цього місця пішов від нього та його друга, а пізніше знайшлася команда, яка «зараз працює на кооперацію». На це ж запитання з невичерпною харківською амбіційністю Олеся додає: «The place of з’явився силами людей, яким важливо розвивати не Київ, а саме Харків».

 

 Рекомендуем почитать:
1