15 квітня — Всесвітній день мистецтва!

Чому саме 15 квітня? Бо в цей день народився без перебільшення геніальний митець Леонардо да Вінчі.

А ще 15 квітня — це понеділок. А що ми робимо по понеділках? Звичайно, починаємо нове життя. Ми зібрали актуальні події, куди піти за дозою арту та заряду натхнення, щоб це нове життя не довелося відкладати до наступного понеділка.

“Какофонія Донбасу” — показ фільму та дискусія з режисером

Фільм-дослідження, фільм-міркування, фільм-порівняння. Автор стрічки Ігор Мінаєв поєднує документальне з ігровим, минуле з теперішнім, тим, що надиктовує пропаганда з тим, що відбувається насправді.

 

Publiс Talk: Шляхи розвитку української моди сьогодні

Поtalkуємо про те, що відбувається на українській фешн-арені, що значить бути sustainable та місце українських дизайнерів на світовому ринку.

 

Квест “Харків архітектурний”

Олексій Бекетов — наша місцева гордість та архітектурне обличчя Харкова. ХНУМГ проведе квест з участю акторів, заснований на реальних подіях з життя Бекетова.

 

Лекція: Естетика кемп: мистецтво відсутності смаку

Що таке сучасна мода? Бал провокаторів і маргіналів, ода дурного смаку? Лекторка Марина Лосєва готова знайти сенс у цій фешн-нісенітниці.

 

Лекція з історії мистецтва “Голландія у XVII столітті”

Мистецтво Голландії XVII століття — це не лише Рембрандт. Мистецтвознавиця Олена Мудаліге розповість про видатних голландських художників, чому їх називали “малими голландцями” та як їм творилося в контексті тієї епохи.

 

Міжнародний літературний фестиваль “Контекст”

Як бути дійсно актуальним та сучасним поетом? Які проблеми ховає сучасний літературний простір? Відповіді дають автори з Копенгагена, Києва, Санкт-  Петербургу, Братислави, Дніпра, Кишинева.

 

Майстер-клас з олійного живопису “Цвіт сакури”

Годі лекцій, годі розмов! Давайте малювати весну й куштувати десерти!

 

 

Архітектурні вихідні в ХША

Ковток стильного коктейлю з мінімалізму й інновацій. Майстер-класи, воркшопи та презентація ХША, школи, яка має на меті виростити урбаністів нового часу.

Якщо мистецтво — це не про вас, нам є, що вам запропонувати

Шановний Леонардо, просимо вибачення.

Саме так, Леонардо да Вінчі перш за все позиціонував себе як інженера та вченого, а вже потім як художника, скульптора й архітектора. Парашут, орнітоптер, водолазний костюм, кулемет — лише частина з того, що вигадала фантазія генія.

 

Майстер-клас «Коучингові компетенції в роботі керівника»

Чому коучингові кейси у житті працюють не завжди? Що таке коучінгова компетенція? Як застосувати ці знання на практиці? На ці та інші питання відовідає професійний сертифікований коуч РСС ICF Руслана Орловська.

NODE Conference — конференція на тему останніх тенденцій в комп’ютерній графіці, а також ігрової індустрії. Є можливість поспілкуватись зі спікерами у неформальній обстановці та завести корисні знайомства.

 

Тренінг Latte Art. Робити каву смачно й красиво — теж мистецтво. Для тих, хто пройшов цей рівень, організатори пропонують перейти до рівня “Ха” — мульти-арту та візуалізації еспресо-мак’ято.

 

А яке амплуа Леонардо да Вінчі ближче до вас?

Текст та дизайн — Оксана Сіряк

Радимо почитати:

Полная картина курсов по актерскому мастерству в Харькове

Британські методики і діалог: перший набір Харківської школи архітектури

7 советов: как организовать рабочее место так, чтобы продуктивность пошла в гору

1