Днями перша неформальна премія Global Teacher Prize опублікувала 20 імен вчителів, яких відібрали за критеріями «Мріє. Надихає. Змінює». Серед них — одна харків’янка Галина Загорулько (Galina Zagorulko).  З нашого регіону було всього лише 2-3% заявок.

Вона з селища Краснопавлівка Лозівського району і, як зазначають організатори конкурсу, створила власний медіапродукт «Лінгвістичні ігри»(мультимедійний варіант із використанням анімації), який використовується на її уроках із української мови й береться на озброєння іншими вчителями регіону, вона грає з учнями в розвиваючі ігри, веде блог, пройшла курси Google в освіті. Вона використовує програму, розроблену колегами «Сходинки до ЗНО 8-9 клас» — вони з учнями переглядають й обговорюють відео до творів української літератури, порівнюють із текстом оригіналу. У такий спосіб пані Галина вчить учнів критично мислити та формує основи медіаграмотності.

Вчителька з активною життєвою позицією проводила mini-EdCamp Krasnopavlivka 2015, брала участь в обговоренні концепції Нової української школи, в акції «Діти і папери», щоб дебюрократизувати освіту👦📝. Вона керівник творчої групи вчителів, керує гуртком «Медіакультура», де разом із дітьми працює над зйомкою анімаційних фільмів. Обмінюється досвідом на міжнародних семінарах «Польський досвід «Public achievement» у Польщі, а її учні — переможці різноманітних міжнародних, всеукраїнських, регіональних і районних конкурсів, олімпіад.

Більше за все нагороду мріють отримати педагоги з  Київської області та Галичини. Імена та лінки на особисті сторінки дивіться у фейсбук-пості організаторів  (нижче). Анонсувалося, що ім’я головного переможця_ці стане відомим 7 жовтня. 

Нагадаємо, переможець премії в Україні отримає:

  • національне та міжнародне визнання своїх досягнень;
  • грошову премію у розмірі 100 000 гривень;
  • поїздку та участь у Міжнародному освітньому форумі, який відбудеться у Дубаї у березні 2018-го року;
  • рік безлімітного навчання від ГС «Освіторія»;

Джерела фото

1