Позвони нам! Мы поможем выбрать курсы: +380500288318 +380630325918 +380673458047

ноябрь, 2017

23нояб. - 25нояб.нояб. 2311:00нояб. 25Я — громадянський журналістII Всеукраїнський форумСуХаБезкоштовноOffline

СуХаБезкоштовноOffline

Детали события

Захід передусім проводиться заради налагодження комунікації між активними людьми з різних регіонів України, що хочуть стати чи вже є громадянськими журналістами, для обміну досвідом і практичними навичками, а головне — заради «зшивання» інформаційного простору країни, з чим не впоралися традиційні ЗМІ.
Програма: https://goo.gl/FTuWgM
Реєстрація: https://goo.gl/DASC5K

Організаторами Форуму є медіапроект Накипіло» та DW
Akademie.

 

Громадянська журналістика — альтернатива традиційній журналістиці, відмова від зашореності й радянської заскорузлості, від стандартизованого й несмачного висвітлення новин. Замість редакційного завдання — живі репортажі з місць, життєві історії та нешаблонні тексти.

Громадянська журналістика — це можливість власноруч створювати картину подiй.

Громадянський журналіст — свідомий член громадянського суспільства, який відповідально впливає на перебіг подій, висвітлюючи соціально важливі, хоч іноді й непопулярні теми. Бажання змін, помножене на журналістські навички, робить діяльність громадянського журналіста ефективнішою в iнформацiйному просторі. Медiйнi професіонали, безумовно, так само спроможні формувати картину подій, однак не бачать ситуацію зсередини. Громадянський журналіст ретранслює новини тут і зараз, тому його матеріали максимально правдиві.

 

Літера Я символізує сміливість громадянських журналістів брати на себе відповідальність за відкритість і чесність українського медійного простору.

 

Медіапроект «Накипіло» був створений у березні 2014 року як проект громадянської журналістики для незаангажованого інформування населення Харківскього регіону про найактуальніші події.
Сьогодні «Накипіло» — це конвергентна структура, яка має у своєму складі прес-центр, сайт nakipelo.ua та youtube-канал. Проект не фінансується жодною політичною силою чи бізнесовою структурою і є винятково громадським проектом.
DW Akademie є провідною організацією Німеччини для розвитку міжнародних засобів масової інформації, що підтримує поширення вільних і прозорих середовищ, якісної журналістики, а також пропонує програми для підвищення кваліфікації медіа.

 

З листопада 2015 року медіапроект «Накипіло» та DW Akademie почали спільний проект популяризації громадянської журналістики в Україні. Члени команди «Накипіло», сертифіковані як тренери DW Akademie, проводять тренінги з громадянської журналістики в районних центрах Харківської області та прес-центрі «Накипіло» для активних представників місцевих громад.

Время

23 (четверг) 11:00 - 25 (субота) 20:00

Расположение

УАЛ Харків

Ул. Танкопия, 12Б

Организатор

Накипело

Цена

Безкоштовно

Категория

Журналистика

X