Позвони нам! Мы поможем выбрать курсы: +380500288318 +380630325918 +380673458047

декабрь, 2017

7дек.19:00- 21:53Кава та СуХаРіГромадське слухання Маніфесту хорошого курсуСуХаРиБезкоштовно

СуХаРиБезкоштовно

Детали события

Портал СуХаРі запрошує усіх ласих до розвитку та освіти поговорити про вічне: якість і халтуру в освіті, відповідальність студентів і те, як не розчаровуватись після або під час навчання.

Останні 4 місяці команда СуХаРів разом з власниками та викладачами курсів готували Маніфест хорошого курсу. Принципи та візії з нього допоможуть визначити достойні та ефективні школи чи курси.
Маніфест стане путівником для тих, хто хоче вчитися. Ми покажемо тобі приклади та питання, за якими можна визначити «загрібателей» грошей або курси-одноденки.

Приходь, якщо
— тебе турбує питання «як вибрати хороший курс?»
— ти вболіваєш за сумлінний бізнес
— тобі не все одно, куди рухається освіта
— ти не терпиш тих, хто працює абияк, але називає себе «кращим»

Ми будемо вдячні за зворотній зв’язок по Маніфесту. Впродовж презентації пунктів можна буде голосувати спеціальними папірцями (піднімати відповідний колір вгору або закидувати ними презентаторів 🙂

СуХаРі також розкажуть про пропозиції співпраці з журналістами та власниками курсів/шкіл. Приходьте знайомитись!

Вхід FREE, на напої заклад дає знижку 15%
Просимо зареєструватися https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfokwX7ZkqAFn4mv4rVocH3Xc1Sk04c4jT5aHYW5vMWPmJ3lw/viewform

На події розіграємо запрошення в Театр19 та квести Encounter
__
Портал в безперевне навчання СуХаРі sukhari.com.ua — це об’єднання журналістів та ІТшників, яким не байдуже, куди рухається освіта. Ми працюємо з березня 2017 року і є сервісним медіа, тобто сайтом, який допомагає користувачам зробити виважений та свідомий вибір. У нас — найповніша база професійних, творчих та хоббі курсів у Харкові та підтверджені відгуки до них. Також на сайті знайдете фахові статті та інтерв’ю, а ще найбільшу афішу подій для розвитку та навчання.

Время

(четверг) 19:00 - 21:53

Расположение

кав'ярня Kаffana

пр Московський 35

Организатор

команда Сухарів

X