Компанія ERUDITUS знає, як багато англійська важить для сучасної людини. Проте як зробити навчання необтяжливим? Спробуй розмовний клуб з професійним викладачем за авторською методикою.


Розмовний клуб від ЕRUDITUS навчає американській англійській, а ще розвиває ерудованість і розкриває індивідуальну манеру спілкування та гумору.

Як розповіли працівники харківського офісу мережі ERUDITUS, у викладачки клуба – великий досвід мовної практики у США (вона випускниця програми FLEX) та власна методика, за якою студенти опановують нову лексику та спілкуються, долаючи страхи і невпевненість.

Зустрічі проводяться щосереди о 18:00 та щонеділі о 13:00. Кожної неділі організатори обіцяють частування.

«Учасники спікінг клубу приходять до нас, щоб відпочивати, слухати і поступово надавати англійській мові індивідуальне огранювання», — зазначили організатори американського спікінг клабу в Харкові.

Зустрічі відбуваються за адресою вул. Донець-Захаржевського, 5. Вартість одного заняття — 100 грн.

До речі, протестувати свій рівень english та дізнатися про секрети впевненості у спілкуванні можна цієї неділі на ЕRUDITUS FORUM.

На заході відбудуться майстер-класи та семінари від представників топових університетів Америки, Канади та Європи.

Дивіться презентацію форуму від викладачки спікінг клубу Tatia Kozyreva.

Друзья!! Регистрация открыта 🙌 3 города… Eruditus Forum — это прогрессивная современная площадка для комфортного и прямого общения с представителями лучших учебных заведений со всего мира 🌎 Это место, куда Вы сможете прийти всей семьей 👨‍👩‍👧‍👦 В этом году много сюрпризов, интересных знакомств и живого общения! Харьков! Днепр! Черкассы! Скоро стартуем… Регистрация в шапке профиля ☝️ Будет smart круто! P.S. Посещение абсолютно бесплатно!

Публикация от ▫️Tata Kozyryeva ▫️ (@kozyryeva)

Спонсор публікації — компанія «Eruditus», яка спеціалізується в області надання комплексних послуг з організації навчання за кордоном: від підбору програми та супроводу клієнта в період навчання до моменту повернення його із закордонної поїздки.

Учите или учили английский на курсах? Тогда находите этот курс на СуХаРях через поиск на главной страничке и оставляйте отзыв. Оцените полезность занятий и условия обучения, опишите сильные и слабые стороны обучения. Ваш фидбек важен как школе, так и людям, которые ищут курсы.

 

Рекомендуем почитать:

Бизнес (или) хорошее дело: Spalah IT school

Вчитися на ходу: Microlearning ч.1

Тест: Тюлень в английском. Кто заставит тебя выучить English?

1